Команда Секрети успіху Курси Результати Контакти Блог Меню

Курси ЗНО Educator

ZNO.Educator - це курси підготовки до ЗНО та ДПА. Ми точно знаємо, як зробити так, щоб наші учні мали високий рівень знань, розвивали soft skills і досягали бажаних результатів.

Результативне навчання в малих групах Турбота про емоційний стан учнів Ефективна взаємодія з батьками 78% випускників вступили на бюджет
Про нас

Educator - це освітня студія заснована командою викладачів, що мають п’ятирічний досвід підготовки до ЗНО та ДПА.

Навчальний процес в нашій студії це не тільки вивчення предметів на високому рівні, це розумна турбота про емоційний та фізичний стан підлітків, яким неймовірно важлива підтримка та раціональний відпочинок в перерві між навчанням.

Ми точно знаємо, як зробити так, щоб наші учні не боялись іспитів та контрольних і досягали результатів, розвиваючись гармонійно.

30

Розумних, талановитих та енергійних викладачів

12

Кандидатів наук та аспірантів провідних вишів країни

5

Років досвіду викладання мінімум у кожного

875

Перемог в олімпіадах та наукових конкурсах на команду

Секрети успіху

Крок 1

Вибір професії

Крок 2

Вибір університету

Крок 3

Вибір предметів ЗНО

Крок 4

Підготовка до ЗНО

Крок 5

Успішне складання тесту ЗНО

Крок 6

Вступ до університету

Вибір професії Вибір університету Вибір предметів ЗНО Підготовка до ЗНО Успішне складання тесту ЗНО Вступ до університету
Що тебе захоплює та мотивує? Які твої сильні сторони та як їх розвивати, щоб стати гармонійною особистістю? Як обрати професію, яка буде приносити не лише прибуток, а й радість? Які професії будуть актуальними на момент твого випуску з вишу? Відповіді на всі ці питання Вам допоможуть знайти на нашому курсі профорієнтації.
Записатися на профорієнтацію
Для того, щоб обрати вищий навчальний заклад своєї мрії, по-перше, потрібно одразу зрозуміти, чого ви прагнете насправді. Ви обираєте виш за статусом, або за комфортним локальним розміщеням? Вас цікавить конкретна спеціальність та професія, і не важливо, в якому місті ЗВО? Наша команда допоможе Вам проаналізувати офіційні рейтинги вишів та зібрати правдиві відгуки студентів, а ще разом веселіше відвідувати дні відкритих дверей провідних навчальних закладів Києва.
Обравши університет та спеціальність, ви легко визначитеся з переліком предметів ЗНО, адже інформацію про необхідні сертифікати завжди публікують на офіційній сторінці вишу. Важливо не забути поцікавитися, який прохідний бал для вступу, а потім правильно поставити собі мету щодо результатів ЗНО. Як загадувати цілі, щоб вони завжди збувалися, знає наш психолог!
Навчальний процес в Educator організовано так, щоб прокачати знання й навички та отримати задоволення від підготовки до ЗНО.
   Безкоштовний стартовий тест дозволяє визначити початковий рівень знань та навичок, необхідних для успішного складання тесту ЗНО. На основі тесту визначаємо оптимальний формат занять та складаємо індивідуальний план підготовки до ЗНО.
   Ознайомлення учнів та батьків із усіма вимогами, правилами та особливостями складання ЗНО.
   Програма кожного курсу відповідає рекомендованій програмі підготовки до ЗНО Українського центру оцінювання якості освіти.
   Заняття тривають по 2 години та проходять у міні-групах (4 учні), що дозволяє зберігати індивідуальний підхід, ефективно розподіляти увагу викладача та успішно використовувати ефект змагання.
   Авторські конспекти, презентації, додаткові матеріали, практичні роботи та тести роблять кожне заняття насиченим інформацією та цікавим.
   Використання в навчальному процесі методик, заснованих на результатах досліджень у сфері нейробіології дозволяє ефективно тренувати навички, необхідні для успішного складання ЗНО.
   Щомісячні тести у форматі ЗНО дозволяють моніторити якість підготовки до ЗНО протягом року.
   Батьки наших учнів кожного місяця автоматично отримують електронні листи про успіхи своїх дітей у навчанні, що дозволяє їм тримати руку на пульсі підготовки до ЗНО.
   Ми турбуємося про емоційний стан та здоров‘я учнів, саме тому для наших учнів розроблено цикл тренінгів, на яких можна навчитись управляти своїм часом, освоїти техніки медитації, навчитися розраховувати час на іспитах, учні дізнаються як концентрувати увагу на завданнях контрольної роботи, а не на страху невдачі, ознайомляться з вправами, які допоможуть приборкати хвилювання та з лайфхаками, які зроблять процес розв’язку завдань більш ефективним. Про все це потурбується наш штатний психолог!
Авторська комбінація навчальних методик, кваліфікація та досвід викладачів, а також турбота психологів про емоційний стан учня є основою того, що тест ЗНО буде складено. Але тільки за умови, якщо Ви теж готові докласти трохи зусиль та плідно попрацювати разом із нами!
Найскладніший етап підготовки та складання ЗНО вже позаду. На момент вступу до ВНЗ та подачі заяв до вишів, важливим моментом є знання усіх особливостей вступної кампанії (робота із особистим електронним кабінетом, подача заяв, формування пріоритетів і т.д.). Не хвилюйтесь, спеціалісти нашої студії завжди слідкують за новинами від УЦОЯО та міносвіти, тому ми допоможемо тобі із цим етапом.
Що зовсім трохи і….
Вітаємо, ти студент!
Курси ЗНО та ДПА
53 теми, 68 занять
тривалість заняття 2 години, 3-4 учні в группі
Вартість: вiд 110 грн/год
Завдяки цьому курсу ви здобудете всі необхідні знання для успішного складання тестів. Також ви дізнаєтеся, як без проблем запам`ятати десятки правил з української мови, як розпізнавати твори з української літератури у тестах ЗНО, які лайфхаки потрібно знати для успішного написання власного висловлення.
22 теми, 64 заняття
тривалість заняття 2 години, 3-4 учні в группі
Вартість: вiд 110 грн/год
Математика — це не страшно, а навпаки: дуже цікаво та захопливо. Ми допоможемо тобі запам’ятати та зрозуміти природу всіх формул та теорем. Ти зможеш легко знаходити закономірності та бачити декілька розв‘язків різних задач не лише на аркуші, а й у реальному житті. З легкістю опануєш тригонометрію, і не тільки! Ми знаємо, як систематизувати всі знання та здати математику на відмінно.
31 тема, 68 занять
тривалість заняття 2 години, 3-4 учні в группі
Вартість: вiд 110 грн/год
Вивчити за 9 місяців усю історію України від давніх часів до сучасності — це реально. Після відвідування курсу ви зрозумієте причинно-наслідкові зв`язки історичних подій, без проблем згадаєте найважливіші дати з будь-якого періоду, з одного погляду вгадаєте, яка з персоналій зображена на портреті. Головне, що ми навчимо вас не просто правильно вирішувати тести з предмету, а й допоможемо зрозуміти реальну картину історичного минулого.
56 тем, 70 занять
тривалість заняття 2 години, 3-4 учні в группі
Вартість: вiд 110 грн/год
Разом із нами ти вивчиш усі найважливіші теми з біології, від молекул до біосфери. Ми допоможемо тобі запам`ятати всі ключові терміни, навчимо розуміти та пояснювати механізми біологічних процесів. На наших заняттях пояснимо все за допомогою простих прикладів. І головне, що всі здобутті знання не тільки будуть застосовані при складанні тесту ЗНО, а й допоможуть тобі вижити в повсякденному житті.
37 тем, 70 занять
тривалість заняття 2 години, 3-4 учні в группі
Вартість: вiд 110 грн/год
Якщо ти досі не розумієш різницю між карбоном (С), калієм (К) та кальцієм (Са), тоді тобі до нас! За курс занять ти встигнеш вивчити все, що необхідно для складання тесту — найважливіші формули, тривіальні назви, навчишся вирішувати найскладніші задачі та складати окисно-відновні реакції. Ну що, похімічимо?
36 тем, 64 заняття
тривалість заняття 2 години, 3-4 учні в группі
Вартість: вiд 110 грн/год
Наші викладачі впевнені, якщо не вивчати фізику у школі, все твоє життя буде наповнене чудесами та чарами. Саме тому, ми навчимо встановлювати зв`язок між явищами навколишнього світу за допомогою знань законів фізики та фізичних експериментів. Наші учні дізнаються про загальні риси та суттєві відмінності фізичних явищ та процесів, навчаться використовувати теоретичні знання під час вирішення задач. Повірте, це не так важко, як здається!
54 теми, 68 занять
тривалість заняття 2 години, 3-4 учні в группі
Вартість: вiд 110 грн/год
Бермуди — це не лише модні штани, а Монтблан не просто модна ручка! Цей курс для сміливців, які готові підкорювати вершини знань та гори термінів, досліджувати закономірності та процеси загальної, фізичної та соціально-економічної географії. Вивчати карти, досліджувати традиції народів світу та складати нові навчальні маршрути для успішного вирішення тесту ЗНО з географії.
38 тем, 70 занять
тривалість заняття 2 години, 3-4 учні в группі
Вартість: вiд 110 грн/год
Підготовка до ЗНО з англійської мови має свої характерні особливості, тому готуватися до тесту потрібно з кваліфікованими спеціалістами. На заняттях наші учні вивчають мову відповідно до вимог програми Українського центру якості освіти. Також слухачі курсу мають можливість відвідувати заняття з native speakers та підвищувати свій рівень володіння англійською мовою.
Українська мова та література
Математика
Історія України
Біологія
Хімія
Фізика
Географія
Англійська мова
Експрес-курси
Курс “Теорія літератури до ЗНО”
5 занять, тривалість заняття 2 години, міні-група 3-6 учнів, вартість курсу 1100 грн.
Курс створено для повторення та вивчення найважливіших понять та явищ теорії літератури. За допомогою простих слів, життєвих ситуацій та творів з програми ЗНО ми з’ясуємо, що літературний аналіз твору — це не складно. Навчимо Вас розрізняти стилі, жанри, тропи та інші літературні поняття та явища і закріпимо отриманні знання з української літератури, розв'язуючи типові тести ЗНО.
Майстер-клас “Власне висловлення на ЗНО з української мови: лайфхаки для успішного написання”
1 заняття, тривалість заняття 3 години, міні-група 3-6 учнів, вартість курсу 350 грн.
Хочете написати власне висловлення та отримати максимальний бал? Тоді нам по дорозі! На майстер-класі ми поділимося з Вами секретами написання вдалого твору, потренуємося складати власне висловлення відповідно до вимог Українського центру оцінювання якості освіти та розберемо типові помилки, щоб уникнути їх на ЗНО.
Експрес-курс до ДПА з історії України
7 занять, тривалість заняття 2,5 години, міні-група 3-6 учнів, вартість курсу 1900 грн.
Це курс-рятувальне коло для тих, хто складає ДПА. За 7 занять із нашими викладачами Ви повторите ключові теми з історії України відповідно до програми ЗНО та ДПА Українського центру оцінюванні якості освіти. А ще, ми навчимо Вас крутим прийомам запам’ятовування дат та перноналій, які обов’язково трапляються в тестах кожного року.
Українська мова до ДПА для 9 класу
8 занять, тривалість заняття 3 години, міні-група 3-6 учнів, вартість курсу 2640 грн.
Курс створено для повторення та вивчення найважливіших тем 8 та 9 класу, які виносяться на ДПА. За 8 занять із нашими викладачами Ви навчитеся писати диктанти як справжні профі.
Математика до ДПА для 9 класу
8 занять, тривалість заняття 3 години, міні-група 3-6 учнів, вартість курсу 2640 грн.
Під час занять буде розглянуто всі теми, що входять до шкільної програми 9 класу з алгебри та геометрії. Курс розрахований на тих, хто має необхідність отримати або систематизувати знання, повторити основні теми з програми 9 класу, має ряд питань із певних тем чи цілих розділів.
Експрес-курс із української мови
8 занять, тривалість заняття 3 години, міні-група 3-6 учнів, вартість курсу 2640 грн.
У нашій студії є експрес-курси з української мови для учнів 6, 7 та 8 класу. Курс охоплює ключові теми шкільної програми рекомендованої МОН. Використання сучасних методик та залучення учнів до активної роботи на уроках робить кожне заняття по-справжньому насиченим, корисним та цікавим.
Експрес-курс із математики
7 занять, тривалість заняття 3 години, міні-група 3-6 учнів, вартість курсу 2310 грн.
Бажаєте гарно знати математику? У нашій студії експрес-курси з математики є для учнів 6, 7 та 8 класу. Ми знаємо, як засвоїти ключові теми шкільної програми за 7 занять, зрозуміти природу всіх формул та теорем, навчитися розв’язувати логічні задачі та назавжди побороти страх перед математикою.
Експрес-курс із хімії
5 занять, тривалість заняття 3 години, міні-група 3-6 учнів, вартість курсу 1650 грн.
Хімію краще за все вивчати з використанням експериментального підходу до навчання (еxpirimental based learning), тому на заняттях ми обов’язково “хімічимо”. Щоправда, є одне дуже важливе правило — реактиви не можна куштувати на смак!
Експрес-курс із фізики
5 занять, тривалість заняття 3 години, міні-група 3-6 учнів, вартість курсу 1650 грн.
Погодьтеся, значно легше зрозуміти закони Ньютона та Гука, якщо спочатку перевірити на практиці, як вони працюють. Вивчаючи кожну тему, учні 7, 8 та 9 класів планують та проводять експерименти, обов’язково знайомляться з базовими фізичними поняттями, розв’язують задачі. І, що найголовніше, вчаться висувати гіпотези та аналізувати результати, ділитися думками зі своїми колегами та робити висновки.
МікроМК — майстер-клас з мікроскопії
1 заняття, тривалість заняття 3 години, міні-група 3-5 учнів, вартість курсу 400 грн.
МікроМК — це чудова нагода побачити на власні очі, як виглядають клітини рослин та тварин, дослідити форму бактерій з улюбленого йогурту та дізнатися, хто живе в краплині річкової води чи у твоїй ротовій порожнині.
Літня історична школа
6 занять, тривалість заняття 2 години, міні-група 5-6 учнів, вартість курсу 1500 грн.
Під час курсу учні дізнаються про історичне минуле нашої країни. Завдяки практичним заняттям та відвідуванню музеїв зможуть не просто почути про події, а й побачити їхні свідчення на власні очі. Ми допоможемо зрозуміти, що таке "історія" та зануритися зі справжнім інтересом у цю науку.
Курс виживання хоумскулера — цикл тренінгів
12 занять, тривалість заняття 2 години, міні-група 5-6 учнів, вартість курсу 2500 грн. (можлива участь у окремих тренінгах)
Цикл тренінгів та майстер-класів, які допоможуть навчитися Вашій дитині організовувати свій освітній простір, перейти з рівня залежності від вказівок на рівень прийняття відповідальності за своє життя. Блок 1. Тайм-менеджмент для учнів: навчись ефективно управляти своїм часом Блок 2. Особистісний розвиток хоумскулера Блок 3. Робота з інформацією Блок 4. Скетчноутинг: візуальні нотатки — твій шлях ефективної підготовки Блок 5. Як не боятися контрольних?
Записатися на курс
Залиш заявку та дізнайся про пакетні пропозиції і знижки

Отримай безкоштовно свою персональну схему підготовки до ЗНО від команди ZNO.Educator

Ім'я
Телефон
Електронна пошта
Завантажити
Результати
100%
випускників студенти вишів
78%
на бюджеті
83%
склали ЗНО вище 185 балів
+50 балів ЗНО
гарантований прогрес учнів
Контакти
Ми у Києві
Лівобережна
вул. Євгена Сверстюка, 23
Номер телефона: +38 063 290 64 20
На мапі
Осокорки
пр-т. Бажана, 10а
Номер телефона: +38 099 677 35 19
На мапі
Академмістечко
пр-т. Академіка Палладіна, 18/30
Номер телефона: +38 099 546 71 69
На мапі
Ми у Луцьку
пр. Молоді, 8г
Номер телефона: +38 093 235 61 78
На мапі
Команда Секрети успіху Курси Результати Контакти Блог Наш Instagram Наш Facebook +38 063 290 64 20

Для запису на курс заповніть, будь-ласка, всі поля форми

ПІБ
*
Телефон
*
E-Mail
*
Хто Ви
*
В якій студії вам зручно навчатися?
*
Оберіть предмет(и)
Зареєструватися
Назад

Для запису на курс заповніть, будь-ласка, всі поля форми

ПІБ
*
Телефон
*
В якій студії вам зручно навчатися?
*
Надіслати
Назад